Atrament alternatywą dla kartridża

Trudno wyobrazić sobie brak posiadania laptopa, czy komputera stacjonarnego. Podobnie jest z drukarką. Wraz z jej zakupem można znacząco zaoszczędzić czas, gdyż nie trzeba chodzić do drukarni, w celu wydrukowania dokumentów, czy też zdjęć. Jednak również ważny, jak drukarka, jest tusz do niej .

komplet tuszy do epson L386

Oryginalny tusz do drukarki- produkt wart uwagi

Epson l386 tusz jest tuszem do drukarki, tego samego producenta. Jest on zintegrowany z drukarką, dzięki temu nie ma problemów z zanieczyszczeniem urządzenie, a jego montaż jest banalnie prosty. Został umieszczony w butelce z tworzywa sztucznego, zatem nie wysycha, ale również nie wylewa się. Oczywiście nie bez znaczenie jest użycie najlepszej jakości składników, które są bezpieczne. Wybierając ten produkt ma się gwarancję doskonale wykonanych wydruków, o bardzo wysokiej jakości. Poza tym, na uwagę zasługuje fakt, że pojemnik zapobiega wyciekom atramentu. Co w przypadku zamienników nie jest pewne. Nie można również zapomnieć o fakcie, że nawet, gdy nieczęsto korzysta się z tego urządzenia, to tusz nadal nie traci na swojej wartości. Zatem sprawdzi się zarówno na użytek prywatny, czy też dla firm.

Jakość wydruku ma duże znaczenie

Zamiast wywoływać zdjęcia w punktach, można zdecydować się na ich drukowanie. Gdzie ich jakość będzie identyczna, jak w przypadku profesjonalnych wydruków. Epson l386 to tusz dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, począwszy od barw ciepłych, aż po zimne. Atrament jest także świetną alternatywą dla kartridża, czy druku laserowego. Niewątpliwie nie nagrzewa się, a ponadto koszt wydruku jest zdecydowanie niższy. Decydując się na pojemność np. 70.00 ml, można liczyć na wydajność, na poziomie 6400 stron. Zatem koszt wydruku wynosi około 45 groszy za kartkę A4, gdzie wydruk w drukarni może wynosić nawet 3 złote z za jedną kartkę.