Dobra drukarka atramentowa od HP

Deskjet to marka drukarek atramentowych produkowanych przez Hewlett-Packard. Drukarki te obejmują zarówno małe modele domowe, jak i duże modele przemysłowe, chociaż największe modele z tej serii zostały ogólnie nazwane DesignJet.

Idealna drukarka – jaką wybrać?

HP rozpoczął produkcję drukarek atramentowych za pomocą HP Thinkjet w 1984 roku. Następnie w 1989 roku pojawił się DeskJet Plus. Oferuje on możliwość drukowania poziomego i nie tylko. DeskJet 500 został wprowadzony na rynek w 1990 roku i cieszył się ogromną popularnością. Dzisiaj HP sprzedaje różne Deskjets. Obecna linia HP Deskjets obejmuje HP Deskjet 1000,2000,3000 oraz urządzenia wielofunkcyjne, takie jak 1050,1055, 2050,3050, 3050A, 3510, 3520. Jeśli chodzi o HP Deskjet 2130 www.drtusz.pl to jest to podstawowy sterownik do urządzeń wielofunkcyjnych. Druk atramentowy jest rodzajem drukowania komputerowego, który odtwarza obraz cyfrowy przez wypychanie kropel atramentu na papier, plastik lub inne podłoża.

Tusz do drukarki – jaki wybrać?

Grubsze tusze w formie pasty są szeroko stosowane w typografii i druku litograficznym. Nośnik atramentu, barwniki i inne dodatki wpływają na przepływ i grubość atramentu oraz jego suchy wygląd. Za każdym razem, gdy pojemnik jest wyczerpany, cały pojemnik i głowica drukująca są wymieniane na nowe. Zwiększa to koszt materiałów eksploatacyjnych i utrudnia wyprodukowanie precyzyjnej głowicy przy rozsądnych kosztach. Na rynku wyróżnić można wiele tuszy do drukarki. Niektóre są czarne, aczkolwiek to właśnie kolorowe cieszą się największą popularnością. Układ atramentowy wymaga aktywnej regulacji rozpuszczalnika, aby przeciwdziałać parowaniu rozpuszczalnika w czasie lotu oraz procesu odpowietrzania. Tusze do drukarek nie są drogie, właśnie dlatego każda osoba może sobie pozwolić na taki zakup. Jest to z pewnością duża zaleta.